Účetní firma pro školy

Rozhodli jste se vstoupit na český trh a potřebujete spolehlivé vedení účetnictví v České republice?

Působíte v Česku, ale máte dodavatele, nebo klienty v zahraničí?

Našim klientům zajišťujeme kompletní služby vedení účetnictví a to nejen v České Republice.
Díky našemu členství v mezinárodní asociaci účetních a auditorů a dlouholetým zkušenostem vám zjistíme cokoliv o daních a účetnictví v jakékoliv zemi na světě, zajistíme vedení účetnictví i mezinárodní zdanění.
Naše společnost je dlouhá léta externím auditorem Evropské komise a víme, jak naplnit zájmy poskytovatelů dotací a současně pomoci organizacím financovat své náklady.

Umíme vyřešit i všechny hrozby týkající se DPH a českých daní, zaměstnávání konzultantů ze zemí EU nebo třetích zemí, stejně tak si poradíme s fakturami těchto konzultantů.
Pracujeme pro velké množství veřejných vysokých škol a veřejných výzkumných institucí. Našim klientům zajišťujeme kompletní služby vedení účetnictví a to nejen v České Republice.

– Jste soukromá škola s pobočkou v České republice, vybíráte školné a zároveň přijímáte dotace. Potřebujete vypsat veřejnou soutěž. Víte, zda jste veřejným zadavatelem či nikoliv?
– Máte evropské i národní dotace. Víte, jak máte postupovat, když chcete kalkulovat osobní náklady?
– Víte, zda jsou uznatelným nákladem náhrady za dovolenou? Jste si jisti, že máte správný výpočet koeficientu DPH pro odpočet DPH na vstupu?
– Pokud své režijní náklady účtujete metodou úplných vlastních nákladů (full cost), budou vaše výpočty uznány bez výhrad poskytovatele dotace?