Účetní firma pro neziskové organizace

Pro neziskové organizace je typické, že jejich účetnictví musí vyhovovat účetním standardům České republiky (ČÚS) a zároveň všem poskytovatelům dotací, kteří mají často značně protichůdná přání.

Naše společnost je dlouhá léta externím auditorem Evropské komise a víme, jak naplnit zájmy všech poskytovatelů dotací a současně pomoci neziskovým organizacím financovat své provozní náklady, na které se dotace neshánějí snadno.

Umíme vyřešit i všechny hrozby týkající se DPH a českých daní, zaměstnávání konzultantů ze zemí EU nebo třetích zemí, stejně tak si poradíme s fakturami těchto konzultantů.

Pracujeme pro velké množství neziskových organizací, veřejných vysokých škol a veřejných výzkumných institucí. Našim klientům zajišťujeme kompletní služby vedení účetnictví a to nejen v České Republice. Díky našemu členství v mezinárodní asociaci účetních a auditorů a dlouholetým zkušenostem vám zjistíme cokoliv o daních a účetnictví v jakékoliv zemi na světě, zajistíme vedení účetnictví i mezinárodní zdanění. Přijďte s námi sdílet nejlepší praxi!