Účetní kancelář Praha – účetní outsourcing, mzdový outsourcing, daňové poradenství

0 comments

Již více než 20 let tvoříme tým odborníků na daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, obchodní administrativu, zakládání a likvidaci společností a finanční audity. Dodáváme kompletní reporting pro manažerské účetnictví a optimalizujeme finanční náklady českým i zahraničním společnostem.
Poskytujeme řadu doplňkových služeb, které zajistí hladký a přehledný finanční chod vaší společnosti. Zajišťujeme veškerou agendu, daňové poradenství a optimalizaci a komunikujeme s úřady za vás. Předcházíme problémům, které zatěžují vaše podnikání.

Proč zvolit naší účetní kancelář?

Profesionalita – Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti a jsou pravidelně školeni z nových legislativních změn i postupů ve své specializaci. Svoji odbornost mohou doložit nejen certifikáty, ale také kvalitně odvedenou prací. Můžete se spolehnout, že daně, mzdy nebo účetní uzávěrku budete mít vždy kvalitně a včas zpracované.
Diskrétnost – Zaručujeme naprostou mlčenlivost a diskrétnost jak při vedení účetnictví, tak při jakékoli komunikaci s úřady nebo dalšími osobami. Vaše účetní doklady i informace jsou u nás vždy v bezpečí. Garantujeme maximální ochranu informací.
Úspora – Ušetříme vaše náklady na pracovníky v administrativě a finančním oddělení. Nemalou úsporu také tvoří náklady na vybavení kanceláře a pravidelné zaškolování pracovníků v jejich odbornosti, které vyřešíme za vás.
Kontaktujte nás o nezávaznou schůzku nebo si vyberte z našich služeb a účetnictví, mzdy a daně už vám nebudou dělat starosti.

Co vám naše účetní kancelář může nabídnout:

– Vedení účetnictví
– Daňová evidence
– Instalace účetního software
– Odborný dohled nad vaším účetnictvím
– Kontrola dokladů a vedení pokladny
– Účetní uzávěrka
– Daňové poradenství
– Zastupování při kontrolách
– Účetní audity
– Rekonstrukce účetnictví
– Zpracování mezd
– Personalistika
– Zakládání nebo likvidace společností
– Další služby spojené s firemními financemi a administrativou

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci. Přesvědčte se sami, že se o vás dokážeme postarat.

Share This:
GermanEnglish