Účetní firma pro školy

školy

Rozhodli jste se vstoupit na český trh a potřebujete spolehlivé vedení účetnictví v České republice?

Působíte v Česku, ale máte dodavatele, nebo klienty v zahraničí?

Našim klientům zajišťujeme kompletní služby vedení účetnictví a to nejen v České Republice.
Díky našemu členství v mezinárodní asociaci účetních a auditorů a dlouholetým zkušenostem vám zjistíme cokoliv o daních a účetnictví v jakékoliv zemi na světě, zajistíme vedení účetnictví i mezinárodní zdanění.
Naše společnost je dlouhá léta externím auditorem Evropské komise a víme, jak naplnit zájmy poskytovatelů dotací a současně pomoci organizacím financovat své náklady.

Umíme vyřešit i všechny hrozby týkající se DPH a českých daní, zaměstnávání konzultantů ze zemí EU nebo třetích zemí, stejně tak si poradíme s fakturami těchto konzultantů.
Pracujeme pro velké množství veřejných vysokých škol a veřejných výzkumných institucí. Našim klientům zajišťujeme kompletní služby vedení účetnictví a to nejen v České Republice.

– Jste soukromá škola s pobočkou v České republice, vybíráte školné a zároveň přijímáte dotace. Potřebujete vypsat veřejnou soutěž. Víte, zda jste veřejným zadavatelem či nikoliv?
– Máte evropské i národní dotace. Víte, jak máte postupovat, když chcete kalkulovat osobní náklady?
– Víte, zda jsou uznatelným nákladem náhrady za dovolenou? Jste si jisti, že máte správný výpočet koeficientu DPH pro odpočet DPH na vstupu?
– Pokud své režijní náklady účtujete metodou úplných vlastních nákladů (full cost), budou vaše výpočty uznány bez výhrad poskytovatele dotace?

Jsme připraveni zodpovědět vám všechny vaše otázky!

 

Další obory, pro které vedeme účetnictví
GermanEnglish